W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 91, Data wydarzenia: 2021-10-22

DYKTANDO NA DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

Szanowni Państwo,

Bezpłatny portal edukacyjny edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na wyjątkowe, charytatywne wydarzenie pod nazwą Dyktando na Święto Niepodległości! Będzie ono rozgrywane w 100% za pośrednictwem internetu. Im więcej osób zaangażuje się w akcję, tym większa kwota trafi do potrzebujących.

Każde wypełnienie dyktanda to 1 złoty na cel charytatywny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy kliknąć w przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Aktualnie na stronie dyktanda można zgłaszać konkretne cele charytatywne i społeczne, np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, do kogo trafią zebrane pieniądze, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości. 

W poprzedniej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zebrać siedem tysięcy złotych. W międzyczasie portal diametralnie się rozwinął, toteż organizatorzy przewidują, że w tym razem zebrana suma środków wyniesie około 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie toczyła się w kilku grupach wiekowych, dzięki temu możemy zaprosić całe rodziny - dzieci, młodzież i dorosłych. Oprócz niesienia pomocy jest to też idealna okazja, aby w tym ważnym dniu zweryfikować swoje umiejętności językowe, dobrze się przy tym bawiąc. Treść dyktand przygotują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego. To kolejny argument przemawiający za tym, że warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Nie zapominajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! 

Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem:
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Z góry dziękujemy za udostępnienie powyższej informacji wraz z linkiem do wydarzenia na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Pozwoli nam to dotrzeć z tą wiadomością do każdego, kto pragnie nieść pomoc.

Ponadto informując o tej akcji swoich sympatyków i zachęcając ich do udziału, zwiększają Państwo szansę, że w głosowaniu wybrany zostanie cel, który jest Państwu bliski.

Pozdrawiamy,

Zespół Dyktanda.pl

Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: