W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Facebook Domu Kultury w Pilźnie
Wyświetlenia: 1691, Data wydarzenia: 2015-03-31

Gminnego Konkursu Pisanek Ludowych i Plastyki Obrzędowej 2015

Przedstawiamy wyniki corocznego Gminnego Konkursu Pisanek Ludowych i Plastyki Obrzędowej, związanego z okresem Wielkanocy.

Jury w składzie:
Anna Bączek – instruktor Domu Kultury w Pilźnie - przewodniczący
Wanda Szczeklik - przedstawiciel Społecznej Rady Kultury - członkowie
Anna Bożek - plastyk Muzeum Regionalnego w Pilźnie
dokonało oceny 153 uczniów, którzy zgłosili 145 prac plastyki obrzędowej i postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:



KATEGORIA PRZEDSZKOLE
I miejsce:
grupa "Kaczuchy" Publiczne Przedszkole w Pilźnie

II miejsce:
Patryk Matuga Odddział Przedszkolny w Łękach Dolnych gr.II

III miejsce:
Jagoda Rataj Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych oraz Jakub Pyrchla lat 7 Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

Wyróżnienia:
Julia Janiga grupa "Żabki" Publiczne Przedszkole w Pilźnie
grupa "Motylki" Publiczne Przedszkole w  Pilźnie
Gabriela Matuga grupa I Oddział Przedszkolny w Łękach Dolnych
Kamila Wnęk Oddział Przedszkolny grupa "Skrzaty" w Strzegocicach
grupa "Poziomki" Publiczne Przedszkole w  Pilźnie



KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA
I miejsce:
Oliwia Mirowska kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Norbert Mirowski kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie 
Paulina Wojnarowska kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie 
Aleksandra Noga kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
 
II miejsce:
Jakub Janiga kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

III miejsce:
Gabriela Zając kl IV Zespół Szkół w Strzegocicach
Dominika Wnęk kl IV Zespół Szkół w Strzegocicach

Wyróżnienia:
Aleksandra Sysło kl IV Zespół Szkół w Zwierniku
Aleksandra Sysło kl IV Zespół Szkół w Zwierniku
Kinga Dziedzic kl kl IV Zespół Szkół w Zwierniku
Magdalena Urban kl IV Zespół Szkół w Strzegocicach
Julia Wnęk kl VI Zespół Szkół w Strzegocicach
Kornelia Soprych kl VI Zespół Szkół w Strzegocicach
Natalia Nowak kl V Zespół Szkół w Strzegocicach
Gabriela Papiernik kl VI Zespół Szkół w Strzegocicach
Kamil Jałowiec kl IV Zespół Szkół w Strzegocicach
Norbert Szewczyk kl VI Zespół Szkół w Parkoszu
Weronika Tomasiewicz kl VI Zespół Szkół w Parkoszu
Patrycja Maduzia kl VI Zespół Szkół w Parkoszu
Kornelia Bukowska kl V Zespół Szkół w Parkoszu
Marika Błońska kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych
Eryk Augustyn kl VI Zespół Szkół w Łękach Górnych
Jakub Podgórski kl VI Zespół Szkół w Jaworzu Górnym



KATEGORIA GIMNAZJUM
I miejsce:
Wiktoria Skoczylas kl I Publiczne Gimnazjum w Pilźnie

II miejsce:
Kamila Świerczek kl II Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Krystian Świerczek kl III Zespół Szkół w Łękach Dolnych

III miejsce:
Dominik Karaś kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych
Wiktoria Robak kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych

wyróżnienia specjalne;
Wiktor Wojtuła kl I Zespół Szkół w Zwierniku
Weronika Wojtuła kl I Zespół Szkół w Zwierniku
Sylwia Tworek kl I Zespół Szkół w Zwierniku

wyróżnienia;
Edyta Paprocka kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych
Kamil Barnaś kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych
Patryk Tomasiewicz kl III Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Sylwia Janaś kl I Zespół Szkół w Strzegocicach
Arkadiusz Gąsior kl I Publiczne Gimnazjum w Pilźnie
Justyna Pomykacz kl I Zespół Szkół w Słotowej
Katarzyna Krawiec kl III Zespół Szkół w Jaworzu Górnym
Wiktoria Buczek kl III Zespół Szkół w Machowej
Weronika Michoń kl III Zespół Szkół w Machowej
Karolina Tomasiewicz kl I Zespół Szkół w Machowej


KATEGORIA SZKOŁA ŚREDNIA
I miejsce
Alicja Wadas kl II Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Pilźnie

II miejsce
Katarzyna Bączek kl I Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Pilźnie

III miejsce
kl I c praca grupowa Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Pilźnie



W konkursie udział wzięły szkoły:
Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Pilźnie
Publiczne Gimnazjum w Pilźnie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Publiczne Przedszkole w Pilźnie
Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych
Oddział Przedszkolny w Łękach Dolnych
Oddział Przedszkolny w Strzegocicach
Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Zespół Szkół w Łękach Górnych
Zespół Szkół w Jaworzu Górnym
Zespół Szkół w Dobrkowie
Zespół Szkół w Słotowej
Zespół Szkół w Strzegocicach
Zespół Szkół w Machowej
Zespół Szkół w Parkoszu


Nagrodzeni uczestnicy otrzymują nagrody rzeczowe, natomiast szkoły otrzymały dyplomy za udział.


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
hapinet.pl - Tworzenie stron internetowych
Projekt i realizacja: