W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 947, Data wydarzenia: 2021-03-24

GMINNY KONKURS PISANEK 2021 WYNIKI

Film można oglądać na stronie; https://youtu.be/tsiD-IYnj7k

W dniu 23 marca 2021r. został rozstrzygnięty Gminny konkurs „Pisanek Ludowych i Plastyki Obrzędowej ”związany z okresem Wielkanocy zorganizowanego przez Dom Kultury w Pilźnie

Jury w składzie;

Anna Bączek –Z-ca Dyrektora Domu Kultury w Pilźnie                                - przewodniczący

Marzena Baum-Gruszowska kustosz Muzeum Regionalnego w Pilźnie      - członkowie

Anna Roszkowska adiunkt Muzeum Regionalnego w Pilźnie    

 

W konkursie udział wzięły przedszkola i szkoły;

Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

Oddział Przedszkolny w Lipinach

Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Środowiskowy Dom Samopomocy w Parkoszu

 

Jury dokonało oceny 347 uczniów spośród 345  prac plastyki obrzędowej (pisanki, palmy, oraz inne formy plastyki obrzędowej) i postanowiło przyznać następujące wyróżnienia;

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLE

Kamila Proszowska Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Klara Szwaja Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Hubert Rynkar grupa "Smerfy" Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Błażej Rynkar grupa "Biedronki" Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Hania Bednarek grupa "Wesołe słoneczka" Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Martyna Dudek Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Nikola Jarząbek Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Amelia i Tymon Oprządek Oddział Przedszkolny w Lipinach

Maja Kędzior Oddział Przedszkolny w Lipinach

Patryk Wędzina lat 6 Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

Lena Wójcik Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

Lena Marcinek Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

Julian Rataj Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA

Nikola Smoter kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Mateusz Szatko kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Gabriela Paprocka kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Monika Szanduła kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Jakub Kłusek kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Klaudia Dziedzic kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Dawid Jop kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Weronika Tomasiewicz kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Julia Nowak kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Oliwier Potocki kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Jakub Gęza kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Kamil Papiernik kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Natalia Rogojsza kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Wiktoria Gorczyca kl IVa Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Karol Nalepa kl IV B Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Krystian Książek kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Zuzanna Kurek kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Natalia Jakubus kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Kinga Kłusek kl IIa Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Oskar Kasprzyk kl Va Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Anita Pieprzycka kl I Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Kacper Rynkar kl IV D Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Szymon Jałowiec kl IVB Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Natalia Świerczek kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Wiktoria Wilk kl I Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Magdalena Migała kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Maciej Wojnarowski kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Urszula Potępa kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Milena Karaś kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Julia Szumowicz kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Filip Piątek kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Damian Żądło kl III Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Oskar Piotrowski kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

 

KATEGORIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Kamil Kara kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

Marek Smulski Środowiskowy Dom Samopomocy w Parkoszu

Paulina Malinowska Środowiskowy Dom Samopomocy w Parkoszu

 

Wyróżnieni uczestnicy otrzymują nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy oraz szkoły dyplomy za udział. Nagrody i dyplomy będą do odbioru po świętach. Organizatorzy składają bardzo serdeczne podziękowania dla młodych twórców, rodziców oraz nauczycieli.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 do Domu Kultury w Pilźnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: