W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 1097, Data wydarzenia: 2016-03-17

Gminny Konkurs Pisanek Ludowych i Plastyki Obrzędowej

W marcu 2016 odbył się Gminny Konkurs Pisanek Ludowych i Plastyki Obrzędowej związanego z okresem Wielkanocy.



Jury w składzie:
1. Anna Bączek - Z-ca Dyrektora Domu Kultury w Pilźnie - przewodniczący
2. Wanda Szczeklik - przedstawiciel Społecznej Rady Kultury - członek
3. Anna Boroń - Prezes Stowarzyszenia Jesteśmy razem - członek

dokonało oceny 160 uczniów spośród 142 prac plastyki obrzędowej i postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLE
I miejsce
GRUPA JAGÓDKI z Publicznego Przedszkola w Pilźnie

II miejsce
GRUPA MOTYLKI z Publicznego Przedszkola w Pilźnie

III miejsce
GRUPA BIEDRONKI z Publicznego Przedszkola w Pilźnie

wyróżnienia:
ZUZANNA BOCOŃ, lat 6 z Publicznego Przedszkola w Łękach Górnych
AMELKA CZUBA, lat 6 z Publicznego Przedszkola w Łękach Górnych
WIKTORIA JARGAS, lat 6 z Publicznego Przedszkola w Łękach Górnych

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA
I miejsce
DOMINIKA WNĘK KL V z Zespołu Szkół w Strzegocicach
JAGODA RATAJ KL I z Zespołu Szkół w Łękach Górnych

II miejsce
PATRYCJA  KAWALEC KL II Zespół Szkół w Dobrkowie
ANETA KOZIOŁ KL IV Zespół Szkół w Łękach Dolnych

III miejsce
GABRIELA ZAJĄC KL V z Zespołu Szkół w Strzegocicach

wyróżnienia:
NATALIA KARAŚ KL V z Zespołu Szkół w Łękach Górnych
KORNELIA BUKOWSKA KL VI z Zespołu Szkół w Parkoszu
ALEKSANDRA KOZIOŁ KL VI z Zespołu Szkół w Słotowej
KAROL PAPIERNIK KL IV z Zespołu Szkół w Słotowej
MARTYNA SZUMOWICZ KL V z Zespołu Szkół w Dobrkowie
KL I z Zespołu Szkół w Machowej

KATEGORIA GIMNAZJUM
I miejsce
ALEKSANDRA NOGA KL I z Publicznego Gimnazjum w Pilźnie
MAGDALENA GLEŃ KL I z Publicznego Gimnazjum w Pilźnie

II miejsce
KINGA JAROTEK KL II z Zespołu Szkół w Parkoszu                   

III miejsce
MARIKA SOPRYCH KL II z Zespołu Szkół w Strzegocicach

wyróżnienia:
SYLWIA PRZYBYŁO KL II z Zespołu Szkół w Strzegocicach
JULIA WNĘK KL I z Zespołu Szkół w Strzegocicach
SYLWIA OŻÓG KL II z Publicznego Gimnazjum w Pilźnie
ANNA DZIADEK KL I z Publicznego Gimnazjum w Pilźnie
ZUZANNA PODGÓRSKA  KL I z Publicznego Gimnazjum w Pilźnie
PATRYCJA GAC KL I z Zespołu Szkół w Parkoszu
ŁUKASZ ŚWIERCZEK KL I z Zespołu Szkół w Machowej
KAMIL JURCZYK KL I z Zespołu Szkół w Machowej
SEBASTIAN PYRCHLA KL I z Zespołu Szkół w Machowej
JUSTYNA TOMASIEWICZ KL II z Zespołu Szkół w Machowej

KATEGORIA SZKOŁA ŚREDNIA
wyróżnienie:
ARKADIUSZ GĄSIOR KL z Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Pilźnie

W konkursie udział wzięły szkoły:
Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Pilźnie
Publiczne Gimnazjum w Pilźnie
Publiczne Przedszkole w Pilźnie
Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych
Zespół Szkół w Łękach Górnych
Oddział Przedszkolny w Łękach Dolnych
Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Zespół Szkół w Jaworzu Górnym
Zespół Szkół w Dobrkowie
Zespół Szkół w Słotowej
Zespół Szkół w Strzegocicach
Zespół Szkół w Machowej
Zespół Szkół w Parkoszu



Nagrodzeni uczestnicy otrzymują nagrody rzeczowe, szkoły dyplomy za udział.


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: