W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Facebook Domu Kultury w Pilźnie
Wyświetlenia: 1306, Data wydarzenia: 2016-04-29

Gminny Konkurs Plastyczny PILZNO I RYCERZ PYLSNER

Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego Pilzno i Rycerz Pylsner
zorganizowanego przez I Pilźnieńską Drużynę Harcerską Zielona Jedynka im. Eleonory Świerczek ps. Paproć we współpracy z Domem Kultury w Pilźnie
oraz Urzędem Miasta w Pilźnie



Jury w składzie:
Anna Bączek - z-ca Dyrektora Domu Kultury w Pilźnie, przewodniczący
Anna Ochotnicka - plastyk, członek
Justyna Dziedzic pracownik Promocji Urzędu Miejskiego w Pilźnie - członek
w obecności Marii Smoła-Wójcik drużynowa I PDH Zielona Jedynka

spośród 72 prac uczniów nadesłanych ze szkół:
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Publiczne Gimnazjum w Pilźnie
Zespół Szkół w Machowej
Zespół Szkół w Dobrkowie
Zespół Szkół w Łękach Górnych
Zespół Szkół w Słotowej
Zespół Szkół w Jaworza Górnego
Zespół Szkół w Strzegocicach
Zespół Szkół w Podgrodziu


dokonało oceny prac w trzech kategoriach wiekowych


KATEGORIA KL I-III SZKOŁA PODSTAWOWA
I miejsce Patrycja Sikora kl II b Zespół Szkół w Dobrkowie
II miejsce Martyna Czochara kl II b Zespół Szkół w Machowej
III miejsce Wiktoria Szpak kl II Zespół Szkół w Dobrkowie

wyróźnienia:
Oskar Świerczek kl II Zespół Szkół w Machowej
Martyna Kita kl IIIb Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie




KATEGORIA KL IV-VI SZKOŁA PODSTAWOWA
I miejsce Aleksandra Stoś kl VI Zespół Szkół w Dobrkowie
II miejsce Jadwiga Potępa kl V Zespół Szkół w Słotowej
III miejsce Natalia Mazur kl V Zespół Szkół w Łękach Górnych

wyróżnienia:
Tymoteusz Gac kl VI Zespół Szkół w Łękach Górnych
Paulina Jałowiec kl V Zespół Szkół w Słotowej
Julia Szewczyk kl VI Zespół Szkół w Dobrkowie




KATEGORIA GIMNAZJUM
I miejsce Aleksandra Noga kl Ib Publiczne Gimnazjum w Pilźnie
II miejsce Sylwia Ożóg kl II b Publiczne Gimnazjum w Pilźnie
III miejsce Julia Wnęk kl I Zespół Szkół w Strzegocicach

wyróżnienia:
Zuzanna Żmuda kl I a Publiczne Gimnazjum w Pilźnie

 

Pliki do pobrania:

 

 


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
hapinet.pl - Tworzenie stron internetowych
Projekt i realizacja: