W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 555, Data wydarzenia: 2018-12-18

Gminny Konkurs Szopek i Stroików 2018

GMINNY KONKURS SZOPEK

Komisja w składzie

Anna Bączek          Z-ca Dyrektora Domu Kultury w Pilźnie- przewodniczący

Wanda Szczeklik    przedstawiciel Społecznej Rady Kultury- członek

Jadwiga Papiernik  pracownik działu promocji Gminy Pilzno  członek

Dokonała oceny spośród 47 szopek.

Udział wzięli uczniowie ze szkół;

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Publiczne Gimnazjum w Pilźnie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła PodstawowaLipinach

Publiczna Szkoła Podstawowa Łękach Dolnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

 

Wyróżnione i nagrodzone zostały;

Kategoria I  Szkoły Podstawowe

       I         miejsce Martyna Czochara kl V PSP Machowa

I         miejsce Emilia Klucznik kl VI PSP Łęki Górne

       II        miejsce Julia Uryga kl V PSP Machowa

II        miejsce Joanna Nowak kl V PSP Machowa

III       miejsce Oliwia Niemiec kl VII PSP Machowa

III      miejsce Weronika Szypułka kl V PSP Łęki Górne

wyróżnienia

Eliza Adamska kl III PSP Parkosz

Gabriel Adamski kl V PSP Parkosz

Wiktoria Tomasiewicz kl V PSP Machowa

Karolina Świerczek kl VI PSP Machowa

Julia Uryga kl V PSP Machowa

Joanna Nowak kl V PSP Machowa

Katarzyna Kleszyk kl V PSP Machowa

Amelia Kopyś kl V PSP Machowa

Andżelika Tomasiewicz kl V PSP Machowa

Weronika Jurczyk kl VI PSP Machowa

Oliwia Niemiec kl VII PSP Machowa

Ewelina Niemiec kl V PSP Machowa

Alan Galus kl III PSP Machowa

Aleksy Świerczek kl III PSP Machowa

Aleksandra Jurczyk kl PSP Machowa

Agnieszka Galus kl VIII PSP Machowa

Kamil Smolarz kl VII PSP Machowa

Amelia Sobczyk kl Ib PSP Pilzno

Hanna Szymaszek kl Ib PSP Pilzno

Jan Nalepka kl V PSP Pilzno

Brajan Pyrkowski kl O PSP Pilzno

Natalia Kokoszyńska kl IV PSP Lipiny

Bartłomiej Sysło kl PSP Zwiernik

Dawid Jop kl III PSP Zwiernik

Magdalena Migała kl V PSP Słotowa

Laura Jałowiec kl II PSP Strzegocice

Sandra Maduzia kl IV PSP Strzegocice

Anna Chwał kl VI PSP Jaworze Górne

Julia Podraza kl V PSP Łęki Dolne

Malwina Kłusek kl IV PSP Łęki Dolne

Julia Miczek kl II PSP Łęki Dolne

Michał Kozioł kl VI PSP Łęki Górne

Jakub Michoń kl VI PSP Łęki Górne

Karolina Szatko kl IV PSP Łęki Górne

Kornelia Bańdur kl V PSP Łęki Górne

Maria Sambora kl V PSP Łęki Górne

Kategoria II  Gimnazjum

I miejsce  Wiktoria Maziarka kl IIIG SP Strzegocice

II miejsce Natalia Fijołek kl III G SP Słotowa

       Kategoria III Szopki Rodzinne

 

          I        miejsce Paulina Wojnarowska kl III PG Pilzno

                        Rafał Wojnarowski kl IV PSP Pilzno

I         miejsce Elena Szatko kl II SP Łęki Górne

                        Mateusz Szatko kl IIISP Łęki Górne

 

          II         miejsce Krystian Nawracaj kl I SP Strzegocice

             Kacper Nawracaj kl V SP Strzegocice

II        miejsce Szymon Papiernik kl IV SP Słotowa

                        Kazimierz Papiernik kl IV SP Słotowa

II        miejsce Bartosz Modelski kl VI SP Machowa

                        Wojciech Kleszyk kl VII SP Machowa

 

III       miejsce Dawid Kluza kl I SP Parkosz

                        Szymon Kluza kl III SP Parkosz

III       miejsce Natalia Kara kl VII SP Machowa

                        Katarzyna Tomasiewicz kl VII SP Machowa

III       miejsce Gabriela Dziedzic kl V SP Strzegocice

                        Agnieszka Dziedzic kl VI SP Strzegocice

wyróżnienia;

Oliwia Dziedzic lat 4 Oddział Przedszkolny w Słotowej

Emilia Dziedzic lat 6 Oddział Przedszkolny w Słotowej

Patryk Nowak lat 4 Oddział Przedszkolny w Słotowej

Kacper Nowak lat 5 Oddział Przedszkolny w Słotowej

Daria Dziedzic kl VII PSP Zwiernik

Sylwia Dziedzic kl IV PSP Zwiernik

Artur Dziedzic kl V PSP Zwiernik

Dominika Wnęk kl VIII PSP Strzegocice

Karol Wnęk kl V PSP Strzegocice

Oliwia Podraza kl I PSP Łęki Górne

Tymoteusz Podraza kl II PSP Łęki Górne

 

GMINNY KONKURS STROIKÓW

Udział wzięli uczniowie ze szkół;

Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Niepubliczne Przedszkole Ochronka ZSS w Pilźnie

Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa Łękach Dolnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia w Pilźnie

 

Wyróżnione i nagrodzone zostały;

Wiktoria Wilk NP Ochronka Pilzno

Gabriela Wilk NP Ochronka Pilzno

Jakub Łukasz Soprych NP Ochronka Pilzno

Jakub Błażej Soprych NP Ochronka Pilzno

Liliana Witek NP Ochronka Pilzno

Stefania Sobczyk NP Ochronka Pilzno

Julia Ryba NP Ochronka Pilzno

Zuzanna Koźlik NP Ochronka Pilzno

Karolina Wojtuła NP Ochronka Pilzno

Alicja Szwedo NP Ochronka Pilzno

Katarzyna Kawa PP Pilzno

Filip Ligęzka PP Pilzno

Oliwia Dąbroś PP Pilzno

Antonina Wójcik PP Pilzno

Martyna Solarz PP Pilzno

Marcel Janicki PP Pilzno

Jan Rycharski PP Pilzno

Liliana Kowal PP Łęki Górne

Filip Szypułka PP Łęki Górne

Sabina Karaś PP Łęki Górne

Lena Rdzak PP Łęki Górne

Natalia Pawłowicz PP Łęki Górne

Karol Kozioł PP Łęki Górne

Wojciech Bała PP Łęki Górne

Oliwia Bernaś PP Łęki Górne

Piotr Czuba kl IIIG PSP Łęki Górne

Jakub Chrostek kl IV PSP Łęki Górne

Bartłomiej Szatko kl III G PSP Łęki Górne

Oliwia Nalepa kl IV PSP Łęki Górne

Krystian Baran kl I PPS Łęki Górne

grupa Oddział Przedszkolny w Łękach Dolnych

Julia Podraza kl V PSP Łęki Dolne

Agata Uriasz kl V PSP Lipiny

Dominik Handzel kl III PSP Lipiny

Vanessa Piotrowska kl I PSP Lipiny

Aleksandra Sok kl I PSP Lipiny

Katarzyna Jurek kl kl Va PSP Pilzno

Amadeusz Soprych kl IIIG PSP Strzegocice

Julia Hebda kl III PSP Strzegocice

Julia Papiernik kl IV PP Strzegocice

Oliwia Korda kl V PSP Strzegocice

Daria Cius kl V PSP Słotowa

Eliza Maziarka kl IV PSP Jaworze Górne

Maria Wolańska kl V PSP Jaworze Górne

Karolina Kołeczek kl V PSP Dobrków

Julia Iwańska kl VII PSP Machowa

Martyna Iwańska kl VII PS P Machowa

Patrycja Barycza kl II PSP Parkosz

Kornelia Bukowska kl IIIG PSP Parkosz

Szymon Kluza kl III PSP Parkosz

Oliwia Rzeszutko kl O PSP Parkosz

Dawid Jop kl III PSP Zwiernik

Oliwia Proszowska kl V PSP Zwiernik


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: