W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 3187, Data wydarzenia: 2012-12-15

Gminny Konkurs stroików i szopek

W Gminnym Konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny wyróżniono:

W konkursie wzięli udział uczniowie z następujących szkół:
1. Szkoła Podstawowa w Pilźnie
2. Publiczne Gimnazjum w Pilźnie
3. Zespół Szkół w Strzegocicach
4. Zespół Szkół w Dobrkowie
5. Zespół Szkół w Lipinach
6. Zespół Szkół w Łękach Górnych
7. Zespół Szkół w Łękach Dolnych
8. Zespół Szkół w Jaworzu Górnym
9. Zespół Szkół w Słotowej
10. Zespół Szkół w Parkoszu
11. Zespół Szkół w Machowej
12. Publiczne Przedszkole w Pilźnie
13. Oddział Przedszkolny w Dobrkowie
14. Oddział Przedszkolny w Łękach Dolnych
15. Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Pilźnie
16. Liceum Ogólnokształcące w Pilźnie

 

Wyróżnione:
Gr. I Pszczółki Publiczne Przedszkole w Pilźnie
Gr. II Wesołe Kaczuszki” Publiczne Przedszkole w Pilźnie
Gr. III Jagódki Publiczne Przedszkole w Pilźnie
Gr. IV Muchomorki Publiczne Przedszkole w Pilźnie
Gr. V Wesołe Fasolki Publiczne Przedszkole w Pilźnie
Gr. VI Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Oddział Przedszkolny w Łękach Dolnych
Oddział Przedszkolny w Dobrkowie
Sylwia Rusin kl I Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Pilźnie
Paulina Urban kl II G. Zespół Szkół w Strzegocicach
Katarzyna Chajec kl V Zespół Szkół w Strzegocicach
Dominika Kobak kl IV Zespół Szkół w Strzegocicach
Karolina Grotkowska kl VI Zespół Szkół w Strzegocicach
Daria Hebda kl I G Zespół Szkół w Strzegocicach
Sylwia Przybyło kl V Zespół Szkół w Strzegocicach
Wiktoria Hebda kl I G Zespół Szkół w Strzegocicach
Martyna Fedak kl II G Zespół Szkół w Strzegocicach
Katarzyna Krzyżak kl II G Zespół Szkół w Strzegocicach
Barbara Ochotnicka kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Anna Kubik kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Tomasz Głaz kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Igor Szwalec kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Arkadiusz  Gąsior kl I Publiczne Gimnazjum w Pilźnie
Konrad Jurczyk kl I G Zespół Szkół w Machowej
Łukasz Świerczek kl IV Zespół Szkół w Machowej
Natalia Bonar kl V Zespół Szkół w Dobrkowie
Martyna Szumowicz kl II Zespół Szkół w Dobrkowie
Natalia Szypułka kl II G Zespół Szkół w Dobrków
Jakub Podgórski kl IV Zespół Szkół w Jaworzu Górnym
Kacper Podgórski kl III Zespół Szkół w Jaworzu Górnym
Mikołaj Kapustka kl V Zespół Szkół w Słotowej
Angelika Dubas kl III G Zespół Szkół w Słotowej
Paweł Kapustka kl IV Zespół Szkół w Słotowej
Justyna Pomykacz kl V Zespół Szkół w Słotowej
Paulina Bukowska kl II G Zespół Szkół w Parkoszu
Kinga Ozga kl VI Zespół Szkół w Parkoszu
Krystian Ozga kl IV Zespół Szkół w Parkoszu
Alicja Gawlik kl VI Zespół Szkół w Parkoszu
Patrycja Magiera kl II G Zespół Szkół w Parkoszu
Natalia Galus kl V Zespół Szkół w Parkoszu
Rafał Tryba kl II G Zespół Szkół w Parkoszu
Katarzyna Bączek kl V Zespół Szkół w Łękach Górnych
Edyta Flis kl II G Zespół Szkół w Łękach Górnych
Weronika Gawlik kl V Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Krystian Świerczek kl I G w Łękach Dolnych
Kamila Świerczek kl VI Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Katarzyna Sołdan kl I G Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Oliwia Fryz kl I G Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Aneta Bradło kl I G Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Nadia Mazur kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych
Aneta Paprocka kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych
Patrycja Tadel kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych
Kacper Dudek kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych
Julita Kozioł kl III Zespół Szkół w Łękach Górnych
Natalia Karaś kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych
Anna Janiga kl III Zespół Szkół w Łękach Górnych
Jakub Micek kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych
Mikołaj Kapustka kl V Zespół Szkół w Słotowej


W Gminnym Konkursie na Szopkę Bożonarodzeninową zgłoszonych zostało 36 szopek.

W konkursie wzięli udział uczniowe ze szkół:
1. Publiczne Przedszkole w Pilźnie
2. Szkoła Podstawowa w Pilźnie
3. Publiczne Gimnazjum w Pilźnie
4. Zespół Szkół w Strzegocicach
5. Zespół Szkół w Dobrkowie
6. Zespół Szkół w Łękach Górnych
7. Zespół Szkół w Jaworzu Górnym
8. Zespół Szkół w Słotowej
9. Zespół Szkół w Parkoszu
10. Zespół Szkół w Machowej
11. Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Pilźnie


Jury wyróżniło następujące prace:


Kategoria I Szkoły Podstawowe
  I-miejsce Wiktoria Robak kl VI Zespół Szkół w Łękach Górnych
 II-miejsce Wiktoria Skoczylas kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
 II-miejsce Julia Wnęk kl IV Zespół Szkół w Strzegocicach
III-miejsce Aleksandra Noga kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
III-miejsce Dawid Kurek  kl VI Zespół Szkół w Strzegocicach
III-miejsce Marek Pisarczyk kl VI Zespół Szkół w Strzegocicach

Wyróżnienie:
Patrycja Gac kl IV Zespół Szkół w Parkoszu
Kamila Potępa kl IV Zespół Szkół w Słotowej
Sebastian Pyrchla kl IV Zespół Szkół w Machowej

Kategoria II Gimnazjum
  I-miejsce Karolina Mołek kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych
 II-miejsce Jakub Szwejda kl II G. Zespół Szkół w Parkoszu
III-miejsce Michał Matyja kl II G. Publiczne Gimnazjum w Pilźnie
III-miejsce Jacek Gac kl II G. Zespół Szkół w Strzegocicach

Wyróżnienie:
Karolina Tomasik kl III G. Zespół Szkół w Łękach Górnych
Katarzyna Pyzik kl III Zespół Szkół w Machowej
Aleksandra Rolnicka kl I G. Zespół Szkół w Machowej
Katarzyna Waniczek kl I G. Zespół Szkół w Machowej
Martyna Firszt kl I G. Zespół Szkól w Machowej

Kategoria III Szopki Rodzinne
Wyróżnienia:
Natalia Świerczek kl III G Zespół Szkół w Machowej
Magdalena Świerczek kl IV Zespół Szkół w Machowej

Sylwia Zima kl V Zespół Szkół w Strzegocicach
Paulina Zima kl I G Zespół Szkół w Strzegocicach
Weronika Zima kl II G Zespół Szkół w Strzegocicach


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: