W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 2036, Data wydarzenia: 2010-12-15

Gminny Konkurs Szopek Świątecznych

W dniu 15 grudnia 2010 roku w Domu Kultury w Pilźnie zostały ogłoszone wyniki gminnego konkursu na najpiękniejszą szopkę świąteczną.
Oceny szopek dokonało jury w składzie:
Barbara Szypułka - Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pilźnie (przewodniczący),
Wanda Szczeklik - przedstawiciel Społecznej Rady Kultury (członek),
Anna Bączek - starszy instruktor artystyczny Domu Kultury w Pilźnie (członek).

W konkursie wzięły udział następujące szkoły:
1. Szkoła Podstawowa w Pilźnie
2. Publiczne Gimnazjum w Pilźnie
3. Zespół Szkół w Strzegocicach
4. Zespół Szkół w Dobrkowie
5. Zespół Szkół w Łękach Górnych
6. Zespół Szkół w Jaworzu Górnym
7. Zespół Szkół w Słotowej
8. Zespół Szkół w Parkoszu
9. Zespół Szkół w Machowej
10. Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Pilźnie
11. Liceum Ogólnokształcące w Pilźnie
12. Świetlica w Machowej
13. Klub Aktywnej Młodzieży w Łękach Dolnych
Szkoły otrzymują dyplomy za udział.

Wyróżnione i nagrodzone zostały następujące SZOPKI:

Kategoria I - Szkoły Podstawowe
I-miejsce - Alicja Gawlik kl IV Zespół Szkół w Parkoszu
II-miejsce - Gabrysia Caban i Cyprian Ziaja kl IV Zespół Szkół w Dobrkowie
III-miejsce - Jakub Szwejda kl Vi Zespół Szkół w Parkoszu
wyróżnienie - Anna Reguła kl I  Zespół Szkół w Lipinach
wyróżnienie - Julia Wnęk kl II Zespół Szkół w Strzegocicach

Kategoria II  Gimnazjum
I-miejsce - Tomasz Aksamit kl II Łukasz Nieć kl II Zespół Szkół w Machowej
II-miejsce - Sutkowski Patryk kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych
III-miejsce - Marcin Curyło kl II Publiczne Gimnazjum w Pilźnie 
wyróżnienie - Damian Sobczyk kl I Adrian Podraza kl I Zespół Szkół w Parkoszu

Kategoria III Szopki Rodzinne
I-miejsce - Katarzyna Bączek kl VI Ewa Bączek kl III G. Zespół Szkół w Dobrkowie  
II-miejsce - Marcin Boroń kl VI Patrycja Boroń kl IV Szkoła Podstawowa w Pilźnie
wyróżnienie - Karol Kozioł kl I G. Zespół Szkół w Lipinach
wyróżnienie - Mirosław Kozioł kl I, Marcin Kozioł (Przedszkole)

Kategoria IV Szkoły ponad gimnazjalne
I-miejsce Adam Sokół, Wojciech Pruchnicki; Klub Aktywnej Młodzieży z Łęk Dolnych
II-miejsce Justyna Czaja, Barbara Pomykacz; Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Pilźnie


Galeria:

Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: