W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 75, Data wydarzenia: 2018-11-08

III Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

8 listopada 2018 roku w Domu Kultury w Zwierniku odbył się "III Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej".


Organizatorem wydarzenia byli: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego i Dom Kultury w Pilźnie.


Honorowym patronatem konkurs objęła Burmistrz Pilzna Ewa Gołębiowska.

 

Uczestników oceniało jury w składzie: 
Andrzej Kozik - Dyrektor Domu Kultury w Pilźnie 
Bogusława Piękoś - nauczyciel muzyki 
Marcin Potempa - Radny Rady Miejskiej w Pilźnie

 

W konkursie wzięło udział 50 uczniów ze szkół w: Lipinach, Strzegocicach, Jaworzu Górnym, Łękach Górnych, Łękach Dolnych, Machowej, Parkoszu, Dobrkowie, Pilźnie i Zwierniku. 

 

Wyniki konkursu:

 

Kategoria solista szkoły podstawowej klasy 1 - 3:
1 miejsce Weronika Tomasiewicz (Szkoła Podstawowa Zwiernik)
2 miejsce Amelia Kudroń (Szkoła Podstawowa Dobrków)
3 miejsce Zuzanna Cieśla (Szkoła Podstawowa Pilzno)
Wyróżnienie: Magdalena Wójcik
Wyróżnienie: Kamila Wnęk
Wyróżnienie: Aleksandra Górzan
 
Kategoria duet szkoła podstawowa klasy 1 - 3:
1 miejsce Klaudia Smołucha i Natalia Kozioł (Szkoła Podstawowa Zwiernik)
2 miejsce  Martyna Mroczka i Weronika Socha (Szkoła Podstawowa Lipiny)
3 miejsce  Oliwia Chajec i Rafał Papiernik (Szkoła Podstawowa Strzegocice)  

 

Kategoria solista szkoły podstawowej klasy 4 - 7:
1 miejsce: Julia Pyrchla (Szkoła Podstawowa Strzegocice)
2 miejsce: Martyna Poznańska (Szkoła Podstawowa Pilzno)
3 miejsce: Eliza Maziarka (Szkoła Podstawowa Jaworze Górne)
Wyróżnienie: Aleksandra Kaczka (Szkoła Podstawowa Pilzno)
 
Kategoria duet szkoły podstawowej klasy 4 - 7:
1 miejsce: Katarzyna Drozd i Nikola Mazur (Szkoła Podstawowa Zwiernik)
2 miejsce: Jakub Chrostek i Przemysław Kusza (Szkoła Podstawowa Łęki Górne)
3 miejsce: Martyna Iwańska, Julia Iwańska (Szkoła Podstawowa Machowa)
3 miejsce: Maria Wolańska, Katarzyna Wolańska (Szkoła Podstawowa Jaworze Górne)
 

źródło: zszwiernik.superszkolna.pl
foto: zszwiernik.superszkolna.pl


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: