W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Facebook Domu Kultury w Pilźnie
Wyświetlenia: 1687, Data wydarzenia: 2007-10-01

III RUNDA SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI DZIENNIKARZY

W miniony weekend (01.10.2007r.) w naszym powiecie miała miejsce III Eliminacja Mistrzostw Polski Dziennikarzy. Zawody zorganizował Automobilklub Stomil w Dębicy przy współpracy Starostwa Powiatowego w Dębicy, Urzędu Gminy Dębica, Urzędu Miasta, Urzędu Miasta i Gminy w Pilźnie oraz Urzędu Gminy w Brzostku na zlecenie Auto Klub Dziennikarzy Polskich Zawody rozpoczęły się w piątek prologiem, który został zorganizowany na terenie firmy transportowej OMEGA Pilzno.

W prologu uczestniczyło 39 załóg. Była to bardzo widowiskowa próba sportowa, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców.

W sobotę przy pięknej słonecznej pogodzie rozpoczęło się prawdziwe ściganie. Odcinki specjalne zlokalizowane były w 4 miejscach tj. na trasie: Gorzejowa kapliczka- Gorzejowa Kościół, Połomia – Gębiczyna, Dębica ul. Wielopolska - Stasiówka oraz Łupiny - Laskowa. Zawodnicy pokonywali te odcinki trzykrotnie. O zajętym miejscu decydowała suma 12 przejazdów.

Zawody przebiegły bardzo sprawnie, choć nie obyło się bez niebezpiecznych wydarzeń na trasie rajdu.

Ogłoszenie wyników wraz z wręczeniem pucharów odbyło się podczas bankietu w Hotelu Igloopol. Uczestniczyli w nim m.in. przedstawiciele Wojewody Podkarpackiego, Starostwa Powiatowego, Burmistrza Pilzna oraz Wójtowie Gmin Brzostek i Dębica.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
Klasa I – Ważyński/Orlińska
Klasa II – Jurecki/Raszewski
Klasa III – Pszczółka/Sapota
Klasa IV – Popielewicz/Szekieta
Klasa V – Życzyński / Niesiołowski
Klasa VI – Szmandra / Badura
Klasa VII - Dykas / Ulak
Klasa VIII – Kwiatkowski / Komorowski
Klasa GR II – 1300 Biłyk/ Michalak
Klasa GR II -2000 Płatek / Czopek
Klasa GR II – 2000+ Szafrański/ Jagiełło
Klasa GR III – Gołębiowski / Flajszer


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
hapinet.pl - Tworzenie stron internetowych
Projekt i realizacja: