W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 860, Data wydarzenia: 2017-01-11

Kolędy i pastorałki.

Protokół

Z GMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

który odbył się

w dniu 11.01.2017r.

w Domu Kultury w Pilźnie

 


Jury w składzie:

  
P. Marek Broniewski  muzyk - przewodniczący

P. Andrzej Kozik  Dyrektor Domu Kultury w Pilźnie - członek

P.Lidia Soprych  instruktor Domu Kultury w Pilźnie - członek 

 

Dokonało oceny spośród  szkół biorących udział w powyższym konkursie ;

Publicznego Przedszkola w Pilźnie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Publiczne Gimnazjum w Pilźnie

Zespół Szkół w Parkoszu

Zespół Szkół w Dobrkowie

Zespół Szkół w Machowej

Zespół Szkół w Łękach Dolnych

Zespół Szkół w Łękach Górnych

Zespół Szkół w Lipinach

Zespół Szkół w Słotowej

Zespół Szkół w Strzegocicach

Zespół Szkół w Zwierniku

Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Pilźnie

 

 postanowiło przyznać następujące miejsca;

 

KATEGORIA SOLISTÓW –SZKOŁA PODSTAWOWA

I –   miejsce 

DOMINIKA WNĘK ZS STRZEGOCICE

NIKOLA MAZUR ZS ZWIERNIK

MARTYNA POZNAŃSKA PUBLICZNA SZKOŁA PODST. W PILŹNIE

II –  miejsce 

JOANNA GORZAN ZS PARKOSZ

KACPER PARAT ZS DOBRKÓW

III -miejsce

KATARTZYNA DROZD ZS ZWIERNIK

JOANNA WYWROT ZS MACHOWA

WIKTORIA BARYCZA ZS DOBRKÓW

 

 wyróżnienie   

MAGDALENA MROCZEK ZS LIPINY

 

KATEGORIA DUETÓW SZKOŁA PODDSTAWOWA

I -miejsce

NATALIA BARAN ZS ŁEKI DOLNE

ANETA KOZIOŁ ZS ŁEKI DOLNE

 

 

II-miejsce

JULIA HEBDA ZS STRZEGOCICE

ALEKSANDRA GÓRZ ZS STRZEGOCICE

NATALIA POGORZELSKA ZS PARKOSZ

MARTA JEDZINIAK ZS PARKOSZ

 

III miejsce

EMILIA KLUCZNIK ZS ŁEKI GÓRNE

MACIEJ KLUCZNIK ZS ŁEKI GÓRNE

 

KATEGORIA SOLISTÓW-GIMNAZJUM

 

 I – miejsce  

DOMINIKA SIERŻĘGA PUBLICZNE GIMNAZJUM W PILŹNIE

II  miejsce

EMILIA SZANDUŁA ZS MACHOWA

NATALIA NOWAK ZS STRZEGOCICE

III miejsce 

SYLWIA TWOREK ZS ZWIERNIK

wyróżnienie         

JOANNA SKRUCH PUBLICZNE GIMNAZJUM W PILŹNIE          

 

KATEGORIA DUETÓW – GIMNAZJUM

 

I miejsce  

GABRIELA PODRAZA ZS ŁEKI DOLNE

PATRYCJA PODRAZA ZS ŁEKI DOLNE

II miejsce 

MAGDALENA BAL ZS SŁOTOWA

WIKTORIA GÓRKA ZS SŁOTOWA

 

 

KATEGORIA ZESPOŁÓW-

 

WYRÓZNIENIA

MALI KOLĘDNICY  PUBLICZNE PRZDSZKOLE W PILŹNIE

ZESPÓŁ Z KLASY III ZS ŁEKI DOLNE  SZ. PODST.

GIMNAZJALIŚCI ZS ŁĘKI GÓRNE          GIMNAZJUM

COLD FIRE  RZEMIEŚLNICZA ZASADNICZA SZKJOŁA ZAWODOWA

W PILŹNIE

Wszystkie szkoły otrzymały dyplomy za udział a, zwycięscy nagrody.


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: