W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Facebook Domu Kultury w Pilźnie
Wyświetlenia: 218, Data wydarzenia: 2022-07-31

KONCERT POWSTAŃCZY

Miasto i Gmina Pilzno, Dom Kultury w Pilźnie przy współpracy z Muzeum Regionalnym, serdecznie zapraszają na koncert muzyczny pt. „Przysięgali na Orła i na Krzyż”, który odbędzie się 31 lipca o godz. 20:00, na pilźnieńskim rynku. Koncert został przygotowany w hołdzie powstańcom warszawskim, żołnierzom akcji „Burza” i wszystkim walczącym o wolność ojczyzny, by uczcić 78 rocznicę wybuchu powstania warszawskiego, ale także 80 rocznicę powstania Armii Krajowej. 

Piosenki powstańcze oraz partyzanckie zaśpiewają soliści zespołu „Uniwersalni”, działającego przy Domu Kultury w Pilźnie, dzieci i młodzież – mieszkańcy Gminy Pilzno, w koncercie weźmie również udział Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Pilźnie, pod batutą Wacława Kiwiora. Części muzycznej towarzyszyć będzie ekspozycja uzbrojenia oraz umundurowania wojskowego z czasów II wojny św., przygotowana przez tarnowską Sekcję Rekonstrukcji Historycznej im. 16 Pułku Piechoty.

Serdecznie zapraszamy

 

W razie deszczowej pogody,

koncert przeniesiony da sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie,

szlic korespondencyjny.jpg przy ul. Lwowskiej


Galeria:

Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
hapinet.pl - Tworzenie stron internetowych
Projekt i realizacja: