W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Facebook Domu Kultury w Pilźnie
Wyświetlenia: 492, Data wydarzenia: 2022-05-29

Piknik Miejski

Podczas Pikniku Miejskiego zobaczyliśmy efektowne występy utytułowanych mażoretek z formacji Jupiter działającej przy Domu Kultury w Pilźnie. Instruktor Agnieszka Kuchcińska odebrała zasłużone gratulacje od burmistrz Pilzna Ewy Gołębiowskiej.

Więcej zdjęć: https://pilzno.um.gov.pl/node/683

https://youtu.be/4BWbr8QACYs

Podczas Pikniku Miejskiego miała miejsce premierowe wykonanie utworu promującego miasto i gminę Pilzno Magda Smoła dziękujemy za moc pozytywnej energii! Na scenie wystąpili również inni zdolni artyści, jak Joanna Lesiak i Blanka Żybura Joanna Wadas - sopran, Zdzisław Wojtynkiewicz - tenor, Marek Broniewski  - skrzypce, Jan Panek - kontrabas,  Andrzej Kozik - akordeon, Damian Zyznar - perkusja.

Więcej zdjęć: https://pilzno.um.gov.pl/node/682

https://www.facebook.com/watch?v=521217449695283

Koncert, który dał Andrzej Krzywy wraz z zespołem. To była muzyczna uczta i rozrywka na najwyższym poziomie Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną zabawę

Więcej zdjęć: https://pilzno.um.gov.pl/node/681

 

W niedzielę, 29 maja zapraszamy do Pilzna na Piknik Miejski. Gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Krzywy - lider zespołu De Mono!

Program imprezy zawiera moc atrakcji. Koncertom i występom artystycznym towarzyszyć będzie zlot foodtrucków. Każdy znajdzie coś dla siebie, od amerykańskich burgerów, po tajskie pad thai, hiszpańskie churros, węgierskie langosze, gruzińskie chaczapuri i wiele innych przysmaków. Żarciowozy będą gościć w Pilźnie już od 27 maja.

W niedzielę, 29 maja zaplanowano otwarcie Pikniku Miejskiego o godz. 16.30 występem zespołu mażoretek Jupiter działającego przy Domu Kultury w Pilźnie

(W 2021r. zdobywczyń;

w I Online Majorettes Internationale Grand Prix

złotych  medali large groups baton youth (juniorki), baton teen (seniorki), mix teen (seniorki)

w I Online Ogólnopolskim Konkursie Mażoretkowym  

I miejsce  w kategorii baton junior i II miejsce w kategorii baton senior

w I Online Mistrzostwa Polski Mażoretek Federacji MIA

Mistrz Polski federacji baton junior i mix senior, I Vice Mistrza Polski - solo baton junior - Klaudia Noga, grupowe; Baton senior oraz mix junior

w Mistrzostwach Polski Mażoretek Wschowa I miejsca i tytułu mistrza Polski  mix junior

oraz III miejsce II  V-ce mistrz Polski mix senior, scena baton junior, przemarsz baton junior,

w Mistrzostwach Świata Online Majorettes World Championships MIA 

srebrnych medali i tytułu I Vice Mistrz Świata w kat. baton junior i baton senior oraz brązowych medali i tytułu II Vice Mistrz Świata w kategorii mix junior i  mix senior.

W 2022r.na  X Mistrzostwa Mażoretek Polski Południowo-Wschodniej Pustków Osiedle zdobyły;

złote medale; defilada baton junior, scena junior, scena flaga junior, mini formacja flag senior, mini formacja scena senio, srebrne medale; mini mix senior, Martyna Poznańska solo baton senior, Klaudia Noga solo baton junior

brązowy medal Justyna Gębara solo baton junior,4 miejsce Alicja Nowak solo baton senior

10 miejsce Marcelina Janiga solo baton senior

 

Nie zabraknie także koncertu zespołu muzyczno-wokalnego Uniwersalni z Domu Kultury w Pilźnie uświetniającego wiele imprez.

O godz. 17.30 przewidziano atrakcje dla najmłodszych, czyli animacje Animator LADY KLAUN - animacje, dmuchane zjeżdżalnie, wata, popcorn , warsztaty Muzeum Regionalnego w Pilźnie, pokaz baniek mydlanych i wielką grę planszową.

O godz. 19.00 KONCERT - Magdy Smoły i Łukasza Kobiałki


Koncert gwiazdy wieczoru ANDRZEJA KRZYWEGO rozpocznie się o godz. 20.00 Wieloletni lider De Mono zabierze nas w muzyczną podróż z wielkimi hitami. Serdecznie zapraszamy!


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
hapinet.pl - Tworzenie stron internetowych
Projekt i realizacja: