W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 179, Data wydarzenia: 2019-04-10

PLASTYKA OBRZĘDOWA GMINNY KONKURS

                                                                  PROTOKÓŁ

 

z Gminnego konkursu „Pisanek Ludowych i Plastyki Obrzędowej ”związanego z okresem Wielkanocy, który odbył się w miesiącu kwietniu 2019r.zorganizowanego przez Dom Kultury w Pilźnie

 

Jury w składzie;

1. Anna Bączek –Z-ca Dyrektora Domu Kultury w Pilźnie                             - przewodniczący

2.Wanda  Szczeklik- przedstawiciel Społecznej Rady Kultury                         -członkowie

3.Jadwiga Papiernik pracownik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Pilźnie

4.Gabriela Kozicka grafik

 

dokonało oceny 220 uczniów spośród 206  prac plastyki obrzędowej i postanowiło przyznać następujące wyróżnienia;

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLE

Bartosz Larysz Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

Sabina Karaś Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

Julian Rataj Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

 

grupa Kolorowe kwiatki Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Kinga Kusza Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Maja Dziadek grupa Kolorowe kwiatki Publiczne Przedszkole w Pilźnie

 

Szymon Chwistek Niepubliczne Przedszkole Ochronka BDNP w Pilźnie

Wiktoria Wilk Niepubliczne Przedszkole Ochronka BDNP w Pilźnie

Gabrysia Wilk Niepubliczne Przedszkole Ochronka BDNP w Pilźnie

 

Stanisław Szmigiel Oddział Przedszkolny w Lipinach

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM

 

Michał Falarz kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Zuzanna Kmiecik kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Małgorzata Kardaś kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Weronika Pietrucha kl I Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

 

Maciej Golęba kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Nicole Bożek kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Piotr Przybyło kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Amelia Warzecha kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Otylia Grotkowska kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Maksymilian Kita kl III Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Oliwia Korda kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Natalia Nowak kl II Gimn. Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Karol Wnęk kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

 

Katarzyna Tomasiewicz kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

Aleksandra Jurczyk kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

 

Oliwier Łętek kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Julia Iwańska kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Daria Cius kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

 

Natalia Bielatowicz kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Natalia Jakubus kl IIb Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Wiktoria Gorzycka kl IIa Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Mateusz Madejczyki kl Ib Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Julita Kmiecik kl IIc Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Martyna Kita kl VIb Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Jakub Bielatowicz kl Vb Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Oliwia Biduś kl VIIa Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Bartłomiej Haptaś kl Vc Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Weronika Nalepa kl Vc Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Katarzyna Jurek kl Va Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Julia Papiernik kl IIc Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

 

Weronika Szypułka kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Aleksandra Bańdur kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Mateusz Szatko kl III Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Elena Szatko kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Natalia Karaś kl VIII Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Tomasz Szanduła kl I Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Jagoda Rataj kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Krystian Baran kl I Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Marcin Bańdur kl III Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Krystian Gołąb kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Anna Handzel kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Magdalena Karaś kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

 

Agata Uriasz kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

 

Jan Górzan kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Aleksandra Wójcik kl V Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Kornelia Bukowska kl III Gimn. Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Anna Górzan kl IV Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Roksana Sojka kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

 

W konkursie udział wzięły przedszkola i szkoły;

 

Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

Oddział Przedszkolny w Lipinach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

 

Wyróżnieni uczestnicy otrzymują nagrody rzeczowe, szkoły dyplomy za udział.

 

Na tym protokół zakończono.


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: