W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 231, Data wydarzenia: 2020-05-02

UROCZYSTOŚCI MAJOWE

Szanowni Państwo,

zachęcamy do wywieszenia flagi biało-czerwonej w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej . Wystarczy wywiesić flagę przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy, a zdjęcie z flagą udostępnić w mediach społecznościowych z opisem #mojaflaga.

https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/niepodlegla-mojaflaga-wywies-flage/

 

Wyjątkowo skromny charakter będą mieć obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja. W kościele parafialnym w Pilźnie zostanie odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny zamówiona przez samorząd gminny. Nabożeństwo odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.
Następnie Burmistrz Pilzna Ewa Gołębiowska, Przewodniczący Rady Miejskiej w Pilźnie Czesław Ziaja oraz Wiceburmistrz Krzysztof Krawiec w imieniu wszystkich mieszkańców złożą okolicznościowe wiązanki oraz zapalą znicze pod pomnikiem żołnierzy walczących o wolność usytuowanym przed budynkiem Urzędu Miejskiego, a także przy figurce Matki Bożej na pilźnieńskim rynku.
Przedstawicielom samorządu będą towarzyszyć druhowie OSP Pilzno, którzy uczczą święto strażaków.

 

 


Galeria:

Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: