W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Facebook Domu Kultury w Pilźnie
Wyświetlenia: 378, Data wydarzenia: 2022-01-19

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

 

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK zorganizowanego przez Dom Kultury w Pilźnie, którego rozstrzygnięcie nastąpiło  w dniu 19.01.2022r.

Jury w składzie;

p. Andrzej Kozik – Dyrektor Domu Kultury w Pilźnie                 -przewodniczący

P. Beata Zima - bibliotekarz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pilźnie    -członek  

P. Marek Broniewski - muzyk                                                                    -członek                                       

 

Dokonało oceny spośród  39 solistów, 2 duety osób  5 zespołów biorących udział w powyższym konkursie ze szkól;

Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek BDNP w Pilźnie

Oddział Przedszkolny w Jaworzu Górnym

Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

Oddział Przedszkolny w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipinach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy

 

Jury przesłuchało nagrania 46 utworów i postanowiło przyznać następujące miejsca;

 

P R Z E D S Z K O L E

KATEGORIA SOLISTÓW

I miejsce Magdalena Chwistek 4 lata Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek w Pilźnie  

I miejsce Emilia Wojtuła 6 lat Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek w Pilźnie

II miejsce Lena Szumowicz 6 lat Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

III miejsce Zuzanna Lesiak 6 lat Publiczne Przedszkole w Pilźnie  

III miejsce Julia Głaz 6 lat Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

wyróżnienia

Aleksandra Szlachta 6 lat Oddział Przedszkolny w Jaworzu Górnym

KATEGORIA ZESPOŁY

I miejsce "Góralskie dziołchy" Oddział Przedszkolny w Strzegocicach

II  miejsce grupa " Kolorowe kwiatki" Publiczne Przedszkole w Pilźnie

II  miejsce Zespół "Mali Pastuszkowie" Publiczne Przedszkole w Pilźnie

II  miejsce Zespół " Mali Kolędnicy" Publiczne Przedszkole w Pilźnie

S Z K O Ł A   P O D S T A W O W A   KL I-IV

KATEGORIA SOLISTÓW

I   miejsce Zuzanna Koźlik 8 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

I   miejsce Lena Proszowska 10 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

II  miejsce Julia Kita 9 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

II  miejsce Szymon Ryba 10 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

III miejsce Hanna Florian 9 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

III miejsce Wiktor Dubisz 7 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

wyróżnienia

Vanessa Piotrowska 10 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

Krystian Podgórski 10 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

KATEGORIA DUETY

wyróżnienie

Amelia Dubisz 7 lat i Wiktor Dubisz 8 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

KATEGORIA ZESPOŁY

wyróżnienie

Amelia Zyguła 8 lat, Zuzanna Kudłacz 8 lat, Gabriela Wilk 8 lat, Wiktoria Wilk 8 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

S Z K O Ł A   P O D S T A W O W A   KL V-VIII

KATEGORIA SOLISTÓW

I –   miejsce Gabriela Klucznik 11 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

I -   miejsce Weronika Szypułka kl VIII Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

I -   miejsce Jakub Garlicki kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

I -   miejsce Patrycja Sikora 14 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

I -   miejsce Emilia Wadas 11 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

II -  miejsce Kinga Dziedzic 11 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

II -  miejsce Eliza Maziarka 12 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

II -  miejsce Magdalena Wojnarowska 12 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

III - miejsce Vanessa Koś 11 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

III - miejsce Weronika Socha kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

III - miejsce Julia Uryga kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

III - miejsce Zofia Gębara 12 lat Publiczna Szkołą Podstawowa w Dobrkowie

wyróżnienie

Jakub Chrostek kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Piotr Uryga kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

KATEGORIA DUETY

wyróżnienie

Adrianna Poznańska 11 lat i Laura Jałowiec 11 lat Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

SZKOŁY ŚREDNIE

KATEGORIA SOLISTÓW

wyróżnienie Natalia Nowak 18 lat Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim wykonawcom oraz jurorom, a także nauczycielom i dyrektorom szkół i przedszkoli.  O terminie odbioru dyplomów oraz nagród szkoły zostaną poinfomowane.

Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
hapinet.pl - Tworzenie stron internetowych
Projekt i realizacja: