W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Facebook Domu Kultury w Pilźnie
Wyświetlenia: 431, Data wydarzenia: 2021-12-17

Wyniki Gminnego Konkursu Szopek

PROTOKÓŁ  Z GMINNEGO KONKURSU „na Szopkę Bożonarodzeniową” spisany w dniu 15.12.2021r.

Komisja w składzie

Anna Bączek          Z-ca Dyrektora Domu Kultury w Pilźnie- przewodniczący

Agnieszka Kuchcińska instruktor Domu Kultury w Pilźnie- członek

Anna Roszkowska adiunkt Muzeum Regionalnego w Pilźnie- członek

 

Dokonała oceny spośród   59   szopek.

 

Udział wzięli uczniowie ze szkół;

Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

Oddział Przedszkolny w Łękach Dolnych

Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

Oddział Przedszkolny w Lipinach

Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek BDNP w Pilźnie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Publiczna Szkoła Podstawowa  w Łękach Dolnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

 

 

Wyróżnione i nagrodzone zostały;

 

Kategoria  Przedszkola

 

I miejsce Hanna Rycharska lat 5 Publiczne Przedszkole w Pilźnie

I miejsce Nadia Marcinek lat 5 Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

I miejsce Lena Szumowicz lat 6 Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

II miejsce Błażej Sasak lat 6 Oddział Przedszkolny w Lipinach

II miejsce Beata Mateja lat 6 Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

II miejsce Patryk Głogowski lat 6 Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

 

III miejsce Maja Piątek lat 6 Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

III miejsce Jan Rataj lat 5 Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

III miejsce Dorian Maciejewski lat 6 Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

III miejsce Martyna Machura lat 6 Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

 

wyróżnienia

Maja Kędzior lat 6 Oddział Przedszkolny w Lipinach

Ewa Legięć lat lat 5 Oddział Przedszkolny w Łękach Dolnych

Julian Maziarka lat 5 Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Bartosz Larysz lat Publiczne Przedszkole w Łękach  Górnych

Nikodem Skarżyński lat 4 Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Dorota Sowa lat 3 Oddział Przedszkolny w Lipinach

Gabriela Jedziniak lat 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

 

Kategoria Szopki Rodzinne kl I-IV

 

I  miejsce Zuzanna Lesiak kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych

I  miejsce Mikołaj Kula kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych

II miejsce Antonina Dobosz kl Ib Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

II miejsce Nathan Erazmus kl Id Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

II miejsce Lena Kubas kl IVa Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

III miejsce Bartosz Krogulski kl Ib Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

III miejsce Sergiusz Fiołek kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

III miejsce Aleksandra Janiga 8 lat i Jakub Janiga lat 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

IV miejsce Marlena Mozgowiec kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

 

wyróżnienia;

Oliwia Wnęk kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Amelia Dubisz lat 7 i Wiktor Dubisz lat 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Kornelia Bandur kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Krystian Baran kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Patrycja Jasik kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Łukasz Ciesielski kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Lena Lesiak kl Id Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Martyna Szewczyk kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Emilia Dereń kl IIc Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Kamil Noga kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Daria Maziarka kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Dawid Kita kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwiernik

Szymon Bańdur kl I Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Milena Materowska kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych

 

Kategoria Szopki Rodzinne kl V-VIII

 

I  miejsce Aleksander Dobosz kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

I  miejsce Krystian Książek kl VIa Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

II miejsce Karolina Węgiel kl VIa Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

III miejsce Joanna Górzan  kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

III miejsce Szymon Szwejda kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

III miejsce Maria Lubowiecka kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

III miejsce Krystian Gołąb kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

 

wyróżnienia;

Milena Karaś kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Oskar Plebanek kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Borys Garboś kl VIa Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Zuzanna Jeleń kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

Julia Uryga kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

Artur Dziedzic kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Piotr Soprych kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Szymon Kluza kl VI i Dawid Kluza kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Damian Rzeszutek kl VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Martyna Warzecha kl III i Daniel Warzecha kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Serdeczne podziękowania wszyst5kim uczestnikom. Szopki, które zajęły  I miejsca (szkoła podstawowa) zostaly zakwalifikowane na dalszy etap powiatowy. Pozostałe należy odbierać od dnia 20 grudnia . O terminach odbioru nagród i dyplomów poinformujemy.


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
hapinet.pl - Tworzenie stron internetowych
Projekt i realizacja: