W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Facebook Domu Kultury w Pilźnie
Wyświetlenia: 356, Data wydarzenia: 2023-12-19

wyniki gminnego konkursu szopek 2023

W gminnym konkursie szopek zorganizowanym przez Dom Kultury w Pilźnie udział wzięłli uczniowie szkół i przedszkoli z terenu gminy Pilzno;

Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek BDNP w Pilźnie

Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

Oddział Przedszkolny w Lipinach

Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

Oddział Przedszkolny w Słotowej

Oddział Przedszkolny w Zwierniku

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Publiczna Szkoła Podstawowa  Lipinach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

 Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa Łękach Dolnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Liceum Ogólnokształcące w Pilźnie

Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia w Pilźnie

oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Parkoszu

 

Komisja powołana przez organizatora dokonała oceny spośród 106 szopek, spośród których wyróżnione i nagrodzone zostały;

w kategorii; PRZEDSZKOLA

I miejsce    Franciszek Głaz lat 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie - oddział     

                   przedszkolny ,

I miejsce    Dorota Parat lat 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie - oddział             

                   przedszkolny

II miejsce   Kacper Godziński  lat 5 Publiczne Przedszkole w Pilźnie

III miejsce Iga Wołowiec lat 6 Publiczne Przedszkole w Pilźnie

 

wyróżnienia:

Krzysztof Głaz lat 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie oddział przedszkolny,

Antoni Fedak lat 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie oddział przedszkolny,

Tymon Matysik lat 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej- oddział przedszkolny,

Kinga Świerczek lat 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej oddział przedszkolny,

Weronika Włudyka lat 3 Publiczne Przedszkole w Pilźnie,

Amelia Nowicka lat 6 Publiczne Przedszkole w Pilźnie,

Dawid Wilczyński lat 6 Publiczne Przedszkole w Pilźnie,

Antoni lat 6 i Jowita lat 4 Rynkar Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych oddział przedszkolny,

Aleksandra Szynal lat 6 Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek BDNP w Pilźnie

 

w kategorii; SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce Hanna i Stanisław Szmigiel kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

II miejsce Wojciech Małozięć kl. II Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych,

                Tymon Stańczyk kl. I Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

III miejsce Tymoteusz kl VII i Karol kl IV Kozioł Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

IV miejsce Julia Jarosz kl. V  Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych

wyróżnienia:

Kaja Fiołek kl I i Sergiusz Fiołek kl. VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Natalia Przybyło kl. IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Hanna Skocz kl. V Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Błażej Sasak kl. 0 i Gabriel Sasak kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

Mikołaj Kula kl. IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych

Kornelia Bańdur kl. VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Miłosz Szypułka kl. II Publiczna Szkoła Podstawowa w  Łękach Górnych

Emil Gil kl. I Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Bartosz Larys kl. II Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Marcelina Kozioł kl. II Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Nikola Gołąb kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Lena Marcinek kl II Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Anna Szopa kl.VI  Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Zofia Prewendowska kl. Ib Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Antoni Wołowiec kl. II Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie,

Paulina Kępowicz kl.V Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Julia Nowak kl VII Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

 

w kategorii: SZOPKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Wojciech Białas Środowiskowy Dom Samopomocy w Parkoszu


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
hapinet.pl - Tworzenie stron internetowych
Projekt i realizacja: