W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Facebook Domu Kultury w Pilźnie
Wyświetlenia: 885, Data wydarzenia: 2024-03-20

wyniki gmninnego konkursu pisanek 2024

                                                                  PROTOKÓŁ

 

z Gminnego konkursu „Pisanek Ludowych i Plastyki Obrzędowej ”związanego z okresem Wielkanocy zorganizowanego przez Dom Kultury w Pilźnie w miesiącu marcu 2024 r.

 

Jury w składzie;

 

1. Jadwiga Papiernik - Dyrektor Domu Kultury w Pilźnie                   - przewodniczący

2. Anna Bączek –Z-ca Dyrektora Domu Kultury w Pilźnie                         - członkowie

3. Anna Roszkowska - Adiunkt Muzeum Regionalnego w Pilźnie

 

W konkursie udział wzięły przedszkola i szkoły;

 

Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

Oddział Przedszkolny w Lipinach

Oddział Przedszkolny w Słotowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

 

 

Na etap gminny wpłynęło 103 prace pisanki, palmy i plastyka obrzędowa uczniów przedszkoli i szkół podstawowych Gminy Pilzno. Jury przyznało nagrody w następujących kategoriach;

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLE

 

I miejsce Szymon Dzierlęga Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

II miejsce Gabriel Sasak Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

III miejsce Julian Wnęk Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

wyróżnienia

1. Leon Jałowiec Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

2. Tymon Kudra Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

3. Izabela Jop Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie ul. Mickiewicza 1

4. Marcel Michoń Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

5. Iga Wołowiec Publiczne Przedszkole w Pilźnie

6. Milena Cich Publiczne Przedszkole w Pilźnie

7. Magdalena Madejczyk Publiczne Przedszkole w Pilźnie

8. Kacper Godziński Publiczne Przedszkole w Pilźnie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL I-III

 

I miejsce Marcelinka Kozioł Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

II miejsce Bartosz Larysz Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

III miejsce Maja Kędzior Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

III miejsce Hanna i Stanisław Szmigiel Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

wyróżnienia;

1. Milena Wnęk Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

2. Oliwer Piotrowski Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

3. Natalia Szatko Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

4. Artur Barnaś Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

5. Marysia Jałowiec Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie ul. Mickiewicza 1

6. Wiktoria Ramut Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL IV-VIII

 

I  miejsce Zofia Domin Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie ul. Niepodległości

II  miejsce Vanessa Piotrowska Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

III miejsce Dominik Puzon Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

wyróżnienia;

1. Monika Puzon Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

2. Krystian Baran Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

3. Szymon Kluza Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

4. Filip Ligęzka Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie ul. Mickiewicza 1

5. Patrycja Pancerz Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie ul. Niepodległości 1A

6. Mateusz Madejczyk Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie ul. Mickiewicza 1

7. Alicja Jałowiec Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowe

8. Michał Zieliński Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

9. Oliwier Potocki Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

 

Wszyscy uczestnicy etapu gminnego otrzymują dyplomy oraz nagrody, adekwatne do przyznanego miejsca. Na tym protokół zakończono.

Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
hapinet.pl - Tworzenie stron internetowych
Projekt i realizacja: