W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 1722, Data wydarzenia: 2014-04-10

Gminny Konkurs Pisanki Obrzędowej

W dniu 10 kwietnia 2014.r został rozstrzygnięty gminny konkurs pisanek ludowych i plastyki obrzędowe. Oceniono 178 prac.

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLE
I miejsce grupa BIEDRONKI Publiczne Przedszkole w Pilźnie
II miejsce Marlena Szumowicz kl "O" Oddział Przedszkolny w Dobrkowie
III miejsce Krzysiu Świątek Oddział Przedszkolny w Strzegocicach

wyróżnienia:
grupa "Motylki" Publiczne Przedszkole w Pilźnie
grupa "Jagódki" Publiczne Przedszkole w Pilźnie
grupa "Kaczuszki" Publiczne Przedszkole w Pilźnie
grupa "Pszczółki" Publiczne Przedszkole w Pilźnie
grupa młodsza Oddział Przedszkolny w Łękach Dolnych
grupa starsza Oddział Przedszkolny w Łękach Dolnych

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA
I miejsce Aleksandra Noga kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
II miejsce Oliwia Mirowska kl III i Norbert kl IV Mirowski Publ. Szkoła Podstaw. w Pilźnie
Paulina Wojnarowska kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Weronika Tarnopolska kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
III miejsce Justyna Ferenc kl VI Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Weronika Gawlik kl VI Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Szymon Nalepka kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

wyróżnienia specjalne:
Jakub Janiga kl Vb Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

wyróżnienia:
Emilia Staniec kl I Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Jan Nalepka kl I Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Dagmara Staniec kl IV Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Gabriela Podlasek kl Va Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Gabriela Fil kl V Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Martyna Szumowicz kl III Zespół Szkół w Dobrkowie
Aleksandra Stoś kl IV Zespół Szkół w Dobrkowie
Mateusz Szymczyk kl IV Zespół Szkół w Dobrkowie
Patrycja Kumięga kl V Zespół Szkół w Dobrkowie
Kamil Grych kl V Zespół Szkół w Dobrkowie
Emilia Szanduła kl V Zespół Szkół w Machowej
Patrycja Gac kl V Zespół Szkół w Parkoszu
Kinga Ozga kl V Zespół Szkół w Parkoszu
Aleksandra Górz kl II Zespół Szkół w Strzegocicach
Natalia Dziedzic kl II i Emilia Dziedzic kl IV Zespół Szkół w Strzegocicach
Dominika Wnęk kl III Zespół Szkół w Strzegocicach
Mikołaj Kapustka kl VI Zespół Szkół w Słotowej
Jakub Podgórski kl V Zespół Szkół w Jaworzu Górnym
Patryk Wojnarowski kl I Zespół Szkół w Łękach Górnych
Nadia Mazur kl III Zespół Szkół w Łękach Górnych
Aleksandra Szpak kl II Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Anna Kozioł kl V Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Mikołaj Szpak kl VI Zespół Szkół w Łękach Dolnych

KATEGORIA GIMNAZJUM
I miejsce Arkadiusz Gąsior kl IIb Publiczne gimnazjum w Pilźnie
II miejsce Anna Barszcz kl II a Publiczne gimnazjum w Pilźnie
Szymon Matyja kl Ia Publiczne gimnazjum w Pilźnie
III miejsce Wiktoria Robak kl I Zespół Szkół w Łękach Górnych
Szymon Mazur kl II Zespół Szkół w Łękach Górnych
Michał Papiernik kl III Zespół Szkół w Słotowej

wyróżnienia:
Natalia Sambora kl III c Publiczne gimnazjum w Pilźnie
Izabela Oszkandy kl I a Publiczne gimnazjum w Pilźnie
Agnieszka Drozd kl II Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Gabriela Kukla kl II Zespół Szkół w Machowej
Katarzyna Sujdan kl I Zespół Szkół w Machowej

KATEGORIA SZKOŁA ŚREDNIA
wyróżnienia:
Paulina Myszkowska kl I Liceum Ogólnokształcące w Pilźnie
Dominika Kukla kl Ia Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Pilźnie

Nagrodzeni uczestnicy otrzymują nagrody rzeczowe, szkoły dyplomy za udział.


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: