W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Facebook Domu Kultury w Pilźnie
Wyświetlenia: 2220, Data wydarzenia: 2011-07-28

Warsztaty wyjazdowe dla emerytów i rencistów

W dniach 28.07-01.08.2011r. Dom Kultury w Pilźnie zorganizował warsztaty wyjazdowe do Trójmiasta dla emerytów i rencistów z terenu gminy Pilzno.

Inicjatorem wyprawy było Koło Emerytów i Rencistów z Pilzna, Z oferty skorzystali emeryci i renciści z Pilzna, Parkosza, Dobrkowa, Gołęczyny, Łęk Dolnych, Jaworza Górnego, Machowej i  Lipin oraz przedstawiciele z zaprzyjaźnionych kół emerytów z Brzostku i Dębicy.

Program okazał się bardzo atrakcyjny. Zwiedzano z przewodnikiem Gdańsk  (Starówka, Długie Pobrzeże, Zielona Brama, ulice: Chlebnicka, Mariacka, Żuraw, Kościół Mariacki, ulica Długa, Długi Targ, Dom Uphagena, Ratusz Głównomiejski, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Złota Kamienica). W katedrze w Gdańsku-Oliwie nie tylko oglądano słynne organy, ale także wysłuchano przepieknego koncertu. Był też czas, by pospacerować po oliwskim parku zarówno w jego części francuskiej jak i angielskiej. W Sopocie nie obyło się bez przechadzki po molo i po deptaku "Bohaterów Monte Casino" oraz wizyty w Zdroju Św. Wojciecha. W Gdyni trasa wycieczki wiodła m.in. przez  skwer Kościuszki i molo południowe (zwiedzano ORP Błyskawica).

Chwila oddechu była podczas spacerów po plaży i w trakcie oglądania stoisk na słynnym Jarmarku Dominikańskim, który jest nie tylko wydarzeniem handlowym, ale także kulturalnym.


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
hapinet.pl - Tworzenie stron internetowych
Projekt i realizacja: