W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 557, Data wydarzenia: 2019-01-21

GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK 2019

GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

 

21.01.2019r.  sala widowiskowa Domu Kultury w Pilźnie

 

Jury w składzie;

p. Andrzej Kozik – Dyrektor. Domu Kultury w Pilźnie                                   - przewodniczący 

P. Marek Broniewski muzyk                                                                             - członek

P. Małgorzata Sierżęga pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pilźnie       - członek                                            

 

Dokonało oceny spośród przedszkoli szkół biorących udział w powyższym konkursie ;

Publicznego Przedszkola w Pilźnie

Niepublicznego Przedszkola Ochronki Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Pilźnie

Oddziału Przedszkolnego Lipinach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

 

 przyznało następujące miejsca;

 

PRZEDSZKOLA

KATEGORIA SOLISTÓW

I –   miejsce ZUZANNA KOŹLIK

OCHRONKA ZGROMADZENIA SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK W PILŹNIE

II –  miejsce MARTYNA LEBRYK PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PILŹNIE

III   miejsce  GABRIELA ROGUS ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W LIPINACH

 

KATEGORIA DUETÓW

I -miejsce STEFANIA SOBCZYK, KAROLINA WOJTUŁA

OCHRONKA ZGROMADZENIA SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK W PILŹNIE

II-miejsce ALEKSANDRA MADEJA, JAKUB JAŁOWIEC

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PILŹNIE   

 

KATEGORIA ZESPOŁÓW

I -miejsce  KOLĘDNICY PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PILŹNIE

II-miejsce ZUZANNA KOŹLIK, LEON SAS, JAN JASKOT

OCHRONKA ZGROMADZENIA SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK W PILŹNIE

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL I-III

 

KATEGORIA SOLISTÓW

I –miejsce SZYMON RYBA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRKOWIE

I  miejsce  WERONIKI TOMASIEWICZ PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERNIKU

II miejsce ZUZANNA LESIAK PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘKACH DOLNYCH

II miejsce JOANNA GÓRZAN PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PARKOSZU

III miejsce ZUZANNA CIEŚLA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PILŹNIE

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL I-III

 

KATEGORIA DUETÓW

I -miejsce JULIA NOWAK, DOMINIKA KĘPOWICZ  

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERNIKU

II-miejsce WERONIKA SOCHA, MARTYNA MROCZKA

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LIPINACH

                 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL I-III

 

KATEGORIA ZESPOŁÓW

wyróżnienie KLAUDIA SMOŁUCHA, KLAUDIA ROŻEK, NATALIA KOZIOŁ

 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERNIKU

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL IV-VI

 

KATEGORIA SOLISTÓW

I – miejsce  JULIA PROSZOWSKA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERNIKU

I –miejsce MARTYNA POZNAŃSKA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PILŹNIE

II -miejsce JULIA PYRCHLA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W STRZEGOCICACH

III -miejsce KLAUDIA KOPALA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRKOWIE

wyróżnienie  MATEUSZ PYRCHLA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LIPINACH

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL IV-VI

 

KATEGORIA DUETÓW

 

I -miejsce KAMILA TWOREK, WERONIKA KĘPOWICZ

 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERNIKU

II-miejsce KAROLINA PARAT, KACPER PARAT

 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRKOWIE

III miejsce GABRIELA MATUGA MALWINA KŁUSEK

 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘKACH DOLNYCH

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL IV-VI

 

KATEGORIA ZESPOŁÓW

 

I -miejsce PRZEMYSŁAW KUSZA, JAKUB CHROSTEK, JAKUB PYRCHLA

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘKACH GÓRNYCH

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL VII-VIII GIMNAZJUM KL III

 

KATEGORIA SOLISTÓW

 

I -miejsce KINGA DZIEDZIC PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERNIKU

I-miejsce NATALIA NOWAK PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W STRZEGOCICACH

II miejsce MARTYNA LENCZOWSKA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRKOWIE

III miejsce OLIWIA GAC PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA LIPINACH

III miejsce MARTYNA IWAŃSKA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA MACHOWEJ

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL VII-VIII GIMNAZJUM KL III

 

KATEGORIA DUETÓW

I -miejsce KATARZYNA DROZD, NIKOLA MAZUR

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERNIKU

I-miejsce ALEKSANDRA GÓRZ, JULIA HEBDA

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W STRZEGOCICACH

II miejsce KONRAD SURDEL, PIOTR CZUBA

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWAW ŁĘKACH GÓRNYCH

II miejsce JOANNA WYWROT, DOMINIKA MATYJA

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA MACHOWEJ

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL VII-VIII GIMNAZJUM KL III

 

KATEGORIA ZESPOŁÓW

 

wyróżnienie  CHÓR SZKOLNY Z PUBLICZNE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MACHOWEJ

 

Wszystkie szkoły otrzymały dyplomy za udział a, zwycięzcy dyplomy i nagrody.


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: