W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 412, Data wydarzenia: 2018-01-17

KOLĘDY I PASTORAŁKI GMINNY KONKURS

Dom Kultury w Pilźnie zorganizował koleją edycję GMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK.

W dniu 17.01.2018r. na scenie DK zaprezentowały się dzieci i młodzież z przedszkoli oraz szkół Gminy Pilzno; 

Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Niepubliczne Przedszkole w Pilźnie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Szkoła Podstawowa w Machowej

Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych

Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Szkoła Podstawowa w Słotowej

Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Szkoła Podstawowa w Zwierniku

Liceum Ogólnokształcące w Pilźnie

 

Jury w składzie;

p. Andrzej Kozik – Dyrektor.Domu Kultury w Pilźnie                  -przewodniczący

P. Lidia Soprych instruktor Domu Kultury w Pilźnie                                  -członek  

P. Barbara Szypułka  Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pilźnie  -członek                                       

dokonało oceny i postanowiło przyznać następujące miejsca;

P R Z E D S Z K O L A

KATEGORIA SOLISTÓW PRZEDSZKOLA

I miejsce Eliza Hals Publiczne Przedszkole w Pilźnie

I miejsce Szymon Ryba Oddział Przedszkolny w Dobrkowie

II miejsce Stefania Świerczek Ochronka Sióstr Służebniczek- Niepubliczne Przedszkole w Pilźnie

KATEGORIA DUETÓW PRZEDSZKOLA

I miejsce Weronika Larysz i Lilianna Jaskot Publiczne Przedszkole w Pilźnie

II miejsce Zuzanna Śliwińska i Karolina Wojtuła Ochronka Sióstr Służebniczek- Niepubliczne                      Przedszkole w Pilźnie             

III miejsce Kinga Buszek i Julia Bryt Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

KATEGORISA ZESPOŁÓW PRZEDSZKOLA

I miejsce Kolędnicy-Wędrownicy Publiczne Przedszkole w Pilźnie

II miejsce Przedszkolaki z Ochronki Ochronka Sióstr Służebniczek- Niepubliczne Przedszkole w Pilźnie

S Z K O Ł A   P O D S T A W O W A   KL I-III

KATEGORIA SOLISTÓW –SZKOŁA PODSTAWOWA KL I-III

I   –  miejsce Wiktoria Dudek Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

I   –  miejsce Eliza Maziarka Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

II   - miejsce Marek Bartosz Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

II   - miejsce Julia Uryga Szkoła Podstawowa w Machowej

III - miejsce Emilia Rycharska Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

KATEGORIA DUETÓW SZKOŁA PODDSTAWOWA KL I-III

I -miejsce  Eliza Maziarka i Emilia Wadas Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

II-miejsce  Przemysław Kusza i Jakub Pyrchla Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

KATEGORIA ZESPOŁÓW  SZKOŁA PODDSTAWOWA KL I-III

I -miejsce Zespół Aniołki Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

II-miejsce klasa III Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych

S Z K O Ł A   P O D S T A W O W A   KL IV-VII

KATEGORIA SOLISTÓW –SZKOŁA PODSTAWOWA KL IV-VII

I –   miejsce Julia Wadas Szkoła podstawowa w Jaworzu Górnym

I –   miejsce Kinga Dziedzic Szkoła Podstawowa w Zwierniku

II -  miejsce Zuzanna Kukla Szkoła Podstawowa w Machowej

II -  miejsce Alicja Stasiak Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

II -  miejsce Wiktoria Górka Szkoła Podstawowa w Słotowej

III -miejsce Aleksandra Bańdur Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

KATEGORIA DUETÓW SZKOŁA PODDSTAWOWA KL IV-VII

I -miejsce Julia Proszowska i Oliwia Proszowska Szkoła Podstawowa w Zwierniku

II-miejsce Emilia Klucznik i Maciej Klucznik Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

KATEGORIA ZESPOŁÓW  SZKOŁA PODDSTAWOWA KL IV-VII

I -miejsce Chór Szkolny w Machowej Szkoła Podstawowa w Machowej

II-miejsce Aleksandra Kumięga i Tercet Akustyczny Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

G I M N A Z  J U M

KATEGORIA SOLISTÓW-GIMNAZJUM

wyróżnienie -  Karolina Mokrzycka Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

KATEGORIA DUETÓW – GIMNAZJUM

wyróżnienie - Konrad Surdel Piotr Czuba Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

KATEGORIA ZESPOŁÓW

I  - miejsce Zespół kl II i III Szkoła Podstawowa w Strzegocicach 

II - miejsce Zespół kl III Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych

SZKOŁY ŚREDNIE

KATEGORIA ZESPOŁÓW

wyróżnienie

zespół wokalno-instrumentalny GIOCOSO z Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Na tym protokół zakończono.

 

 

 


Galeria:

Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: