W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Facebook Domu Kultury w Pilźnie
Wyświetlenia: 443, Data wydarzenia: 2023-05-19

Mistrzostwa Polski Mażoretek 2023

W dniach 19-21.05.2023 r. Zespół Mażoretkowy Jupiter działający przy Domu Kultury w Pilźnie wziął udział w XXIV Mistrzostwach Polski Mażoretek, które odbyły się w Kędzierzynie -Koźlu. Jupitera reprezentowały trzy grupy : dwie seniorskie i kadetki dla których był to pierwszy udział w tak dużych zawodach. Przerażenie, strach i stres towarzyszyły im od momentu przekroczenia progu hali ZAKSY.

A oto wyniki:

brązowy medal i tytuł II Wicemistrza Polski scena baton kadetki

brązowy medal i tytuł II Wicemistrza Polski defilada baton senior

brązowy medal i tytuł II Wicemistrza Polski flaga formascja senior

4 miejsce solo baton junior starsze - Justyna Gębara

4 miejsce solo baton seniorki starsze -Alicja Nowak

4 miejsce scena baton senior

5 miejsce Mini formacja baton senior

5 miejsce Mini formacja flaga senior

6 miejsce Mini Mix seniorki

7 miejsce solo baton seniorki młodsze -Martyna Poznańska

8 miejsce duo baton senior.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Kuchcińskiej za ciężką i wytrwałą  pracę i zaangażowanie, a szczególnie za sukcesy, które osiąga zespól mażoretek Jupiter, promując Dom Kultury w Pilźnie oraz Pilzno.

Wielkie podziękowanie składamy rodzicom którzy wspierają zespół, a zwłaszcza tych uczestniczących czynnie podczas zawodów. Szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Katarzyny Lech - Skorupa,  Państwa Magdaleny i Piotra Stróż, Państwa Weroniki i Tomasza Solarz, Pani Izabeli Wójcik, Pani Izabeli Szewczyk oraz Państwu Beacie i Łukaszowi Nowickim. Wspaniałym JUPITERKOM za ich ciężką pracę i sukcesy, jesteście FANTASTYCZNE. DZIĘKUJEMY.

serdecznie podziękowania dla

Pani Agnieszki Jakubus - Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie za udzieloną pomoc a także możliwość przeprowadzenia szkoleń i prób na hali sportowej.

Pani Marcie Gmiterek - Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzegocicach, za możliwość korzystania z hali sportowej oraz miłe przyjęcie.

Pani Bernadetcie Książek- Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilźnie za możliwość przeprowadzenia próby przed Mistrzostwami.


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
hapinet.pl - Tworzenie stron internetowych
Projekt i realizacja: