W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 895, Data wydarzenia: 2019-12-04

Gminny konkurs szopek 2019

GMINNY KONKURS „na Szopkę Bożonarodzeniową” grudzień 2019r.

 

Anna Bączek          Z-ca Dyrektora Domu Kultury w Pilźnie- przewodniczący

Marzena Baum-Gruszowska kustosz Muzeum Regionalnego w Pilźnie- członek

Gabriela Kozicka  pracownik działu promocji Gminy Pilzno  członek

 

Dokonała oceny spośród 40 szopek.

 

Udział wzięli uczniowie ze szkół;

Publiczne Przedszkole w Pilźnie

Publiczne Przedszkole w Łękach Górnych

Oddział Przedszkolny w Słotowej

Oddział Przedszkolny w Łękach Dolnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilnie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Słotowej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa  Lipinach

Publiczna Szkoła Podstawowa Łękach Dolnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku

 

Wyróżnione i nagrodzone zostały;

 

Kategoria I Przedszkola

 

I miejsce    Julian Maziarka Publiczne Przedszkole w Pilźnie

II miejsce Grupa "Starszaki"Oddział Przedszkolny w Łękach Dolnych

II miejsce Bartłosz Larysz Oddział Przedszkolny w Lękach Górnych

III miejsce Kacper Nowak Oddział Przedszkolny w Słotowej

 

wyróżnienie

 

Patryk Nowak  Oddział Przedszkolny w Słotowej

 

Kategoria II Szkoły Podstawowe kl I-III

 

I         miejsce Jakub Nowakkl II PSP w Słotowej

II        miejsce  Oliwia Bernaś kl Ib PSP w Łękach Górnych

III       miejsce  Krystian Baran kl II PSP w Łękach Górnych

III       miejsce  Julia Miczek kl III PSP w Łękach Górnych

 

wyróżnienie

 

Tomasz Szanduła kl II PSP w Łękach Górnych

Natalia Pawłowicz kl III PSP w Łękach Górnych

Krystian Gołąb kl III PSP w Łękach Górnych

Kornelia Bańdur kl III PSP w Łękach Górnych

Igor Przybyło kl IV PSP w Strzegocicach

Patryk Potępa kl V PSP w Strzegocicach

 

Kategoria III  Szkoły Podstawowe kl IV-VIII

 

I miejsce    Magdalena Migała kl VI PSP w Słotowej

II miejsce  Dominik Handzel kl IV PSP w Lipinach

III miejsce Vanessa Piotrowska kl V PSP w Lipinach

III miejsce Weronika Szypułka kl VI PSP w Łękach Górnych

 

wyróżnienie

 

Jagoda Rataj kl V PSP w Łękach Górnych

Weronika Nalepa kl VI d PSP w Pilźnie

Borys Garboś kl IV a PSP w Pilźnie

Jakub Bielatowicz kl VI c PSP w Pilźnie

Justyna Gębara kl Vb PSP w Pilźnie

Emilia Jarosz kl V PSP w Łękach Górnych

Daria Cius kl VI PSP w Słotowej

Natalia Kokoszyńska kl V PSP w Lipinach

Przybyło Szymon kl VI PSP w Strzegocicach

 

Kategoria IV Szopki Rodzinne

 

I  miejsce Elena Szatko kl III PSP w Łękach Górnych

               Mateusz Szatko kl IV

II miejsce Szymon Kluza kl IV PSP w Parkoszu

               Dawid Kluza kl II

III miejsce Julia Szewczuk kl IV PSP w Strzegocicach

                Lena Szewczuk kl VI

 

wyróżnienia;

 

Mateusz Kita kl II PSP w Zwierniku

Dawid Kita kl II

 


Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: