W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną.
Zamknij

Dom Kultury w Pilźnie

Wyświetlenia: 87, Data wydarzenia: 2020-01-29

KOLĘDY I PASTORAŁKI 2020

GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

który odbył się w dniu 29.01.2020r. w Domu Kultury w Pilźnie

Jury w składzie;

p. Andrzej Kozik – Dyrektor. Domu Kultury w Pilźnie                   -przewodniczący

P. Barbara Szypułka  Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pilźnie     -członek                                       

P. Marek Broniewski muzyk Dom Kultury w Pilźnie                                   członek

 

Dokonało oceny spośród  szkół biorących udział w powyższym konkursie ;

OCHRONKA ZGROMADZENIA SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO W PILŹNIE

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W PILŹNIE

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W ŁĘKACH GÓRNYCH

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W LIPINACH

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W ŁĘKACH DOLNYCH

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W DOBRKOWIE

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRKOWIE

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JAWORZU GÓRNYM

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘKACH GÓRNYCH

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘKACH DOLNYCH

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W STRZEGOCICACH

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PARKOSZU

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LIPINACH

PUBLICZNA SZKOAY PODSTAWOWA W  MACHOWEJ

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PILŹNIE

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERNIKU

 

 postanowiło przyznać następujące miejsca;

P R Z E D S Z K O L A

KATEGORIA SOLISTÓW PRZEDSZKOLA

I miejsce ZUZANNA KOŹLIK OCHRONKA PILZNO

II miejsce AMELIA PODRAZA ŁĘKI DOLNE

II miejsce LENA MAREK ŁĘKI GÓRNE

III miejsce GABRIELA ROGUS LIPINY

III miejsce SIKORA AMEKIA DOBRKÓW

III miejsce ANASTAZJA SPIEWAK ŁEKI DOLNE

wyróżnienie

TYTUS CHORĄŻAK

 

KATEGORIA DUETÓW PRZEDSZKOLA

I miejsce MILENA I MIŁOSZ KOPALA DOBRKÓW

II miejsce OLIWIA I AMELIA SMOLEŃ LIPINY

 

KATEGORIA ZESPOŁÓW PRZEDSZKOLA

I miejsce KOLĘDNICY WĘDROWNICY PILZNO

II miejsce OCHRONKOWE TRIO  OCHRONKA PILZNO

 

S Z K O Ł A   P O D S T A W O W A   KL I-III

 

KATEGORIA SOLISTÓW –SZKOŁA PODSTAWOWA KL I-III

I   –  miejsce EMILIA WADAS JAWORZE GÓRNE

II   - miejsce KSAWERY WRÓBEL LIPINY

III - miejsce KAROLINA SZATKO

wyróżnienie

SZYMON RYBA DOBRKÓW

ALEKSANDRA FIGURA PARKOSZ

 

KATEGORIA DUETÓW SZKOŁA PODDSTAWOWA KL I-III

I -miejsce  ADRIANNA POZNAŃSKA I LAURY JAŁOWIEC STRZEGOCICE

II-miejsce ZUZANNA LESIAK I NIKOLA ZIAJA ŁEKI DOLNE

III miejsce JULIA KŁUSEK I SZYMON PYRCHLA LIPINY

 

KATEGORIA ZESPOŁÓW  SZKOŁA PODDSTAWOWA KL I-III

I -miejsce ZESPÓŁ Z ŁĘK DOLNYCH

II-miejsce ZESPÓŁ TRIO DZIECIĘCE Z DOBRKOWA

 

S Z K O Ł A   P O D S T A W O W A   KL IV-VIII

KATEGORIA SOLISTÓW –SZKOŁA PODSTAWOWA KL IV-VIII

I –   miejsce MARTYNA POZNAŃSKA PILZNO

I      miejsce   JULIA HEBDA STRZEGOCICE

II -  miejsce  ELIZA MAZIARKA JAWORZE GÓRNE

III -miejsce JOANNA GÓRZAN PARKOSZ

III -miejsce KLAUDIA KOPALA DOBRKÓW

III -miejsce JAKUB CHROSTEK ŁEKI GÓRNE

wyróżnienie

KAROLINA PARAT POLSKIE TOW. GIMN. IM. JP II DOBRKÓW

DOMIK BARNAŚ LIPINY

AMELIA URIASZ ZWIERNIK

 

KATEGORIA DUETÓW SZKOŁA PODSTAWOWA KL IV-VIII

I -miejsce JULIA PYRCHLA I MAGDALENA PAPIERNIK STRZEGOCICE

II-miejsce ALEKSANDRA BAŃDUR I WERONIKA SZYPUŁKA ŁEKI GÓRNE

III miejsce EMILIA RYCHATSKI I ALICJA STASIAK PILZNO

wyróżnienie

MALWINA KŁUSEK I GABRIELA MATUGA ŁEKI DOLNE

PATRYCJA I WIKTORIA SIKORA DOBRKÓW

KAMILA TWOREK I WERONIKA KĘPOWICZ ZWIERNIK

 

KATEGORIA ZESPOŁÓW  SZKOŁA PODSTAWOWA KL IV-VIII

 

I -miejsce ZESPÓŁ WOKALNY Z JAWORZA GÓRNEGO

II-miejsce ZESPÓŁ Z MACHOWEJ

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a nagrodzeni nagrody książkowe.

Dom Kultury w Pilźnie
39-220 Pilzno
ul. Węgierska 30

tel/fax. 14 6721 027
tel. 14 6723 114

e-mail: info@dkpilzno.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2015, Dom Kultury w Pilźnie
Projekt i realizacja: